• Adana 26° PARÇALI AZ BULUTLU
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • ÖĞLE'YE 12:54

  • İDDAA PROGRAMI
  • SİTE YAZARLARI
  • VİDEO GALERİ
  • FOTO GALERİ

DCUgs 2 - 1 LDUfb

SÜDgs 20:00 KAZLfb

TQNgs 14:00 HAGLfb

TTHAgs 15:15 fb

XHPgs 13:00 THNfb

DANgs 13:00 SLNAfb

QNAgs 13:00 NAMfb

FTUgs 21:45 BALfb

DRAgs 20:30 BRLEfb

SALgs 18:30 KAPfb

BSCgs 17:30 TSVSMfb

HOF(A)gs 20:00 SSVUfb

FSVgs 20:00 SVEfb

OFCgs 20:00 FCGfb

FCAWgs 20:00 FCHfb

AALgs 20:00 KSVHfb

RENgs 22:00 FCKfb

CHEgs 22:00 SEVfb

ZENgs 19:55 CBKVfb

LAZgs 22:00 BVBfb

DKgs 19:55 JUVfb

FCBgs 22:00 FTCfb

RBLgs 22:00 İBFKfb

PSGgs 22:00 MANUfb

KÖGgs 13:30 BNDfb

ESKgs 19:00 SAMSfb

NOTFgs 21:45 ROTfb

MILgs 21:45 LUTfb

HTFCgs 21:45 DERfb

BRISgs 21:45 MIDfb

COVgs 21:45 SWAfb

NORgs 21:45 BCFCfb

RDGgs 22:00 WYCfb

SHRgs 20:00 BRFCfb

GILgs 20:30 PORfb

HULgs 21:00 AFCWfb

OXFgs 21:00 MKDfb

LINgs 21:00 PLYfb

BPFCgs 21:00 CAFCfb

WİGgs 21:00 PETfb

SUNgs 21:00 CREfb

ACCRgs 21:00 FLEfb

DONgs 21:00 IPSfb

NRTHgs 21:45 SWIfb

BURTgs 21:45 RAFCfb

CHELgs 20:00 SCUfb

MORgs 20:30 MANfb

STEVgs 21:00 NEWPfb

CAMgs 21:00 PVFCfb

EXEgs 21:00 CRAfb

OLDgs 21:00 CARLfb

COLgs 21:00 FGRfb

BARgs 21:00 BWFCfb

TRAgs 21:45 LOFCfb

SCİgs 21:45 SOUfb

GRIgs 21:45 HGfb

BRADgs 21:45 WALfb

FBCVgs 22:00 PESfb

ASCgs 22:00 RGGfb

CITgs 22:00 PORfb

EMPgs 22:00 SPALfb

CHIgs 22:00 BREfb

VIC gs 22:00 USSfb

FROgs 22:00 VES fb

REGgs 22:00 CCfb

NACgs 19:45 CAMfb

PSV(A)gs 19:45 NECfb

TOSgs 22:00 FCDBfb

ABEgs 21:00 HAMfb

BFRgs 0 - 0 GECfb

ECBgs 3 - 1 CAMfb

AMGgs 22:30 BDPfb

NENgs 1 - 2 PHIfb

SJKgs 18:30 JARfb

MPOgs 18:30 VPSfb

MPgs 18:30 KTPfb

CDIgs 17:00 LASEfb

ULCgs 19:30 CDHfb

CDOgs 22:00 CUNfb

RLAgs 17:00 NKIZfb

UEgs 20:00 SVWfb

SVWMgs 20:00 HRfb

TAMgs 20:00 LBKfb

SGDgs 20:00 FSVZfb

SCVgs 20:00 FCMfb

LEONgs 3 - 2 CAfb

APEgs 0 - 1 ADfb

DCAgs 3 - 2 İSFfb

MANgs 0 - 1 SPUfb

KIFgs 20:00 HOBfb

EFBgs 20:00 HIFfb

FCTgs 20:00 FCWfb

SLOgs 20:00 FCCfb

XAMgs 20:00 FCWfb

KRIgs 20:30 GCZfb

GDCgs 20:30 UDOfb

GDEPgs 22:30 CDFfb

WLDSgs 21:45 CHESfb

UEFA Avrupa Ligi grupları belli oldu

Turnuvadaki tek Türk temsilcisi Demir Grup Sivasspor, I Grubu'nda Villarreal, Karabağ ve Maccabi Tel-Aviv ile eşleşti.

Ligi’nde 2020-21 sezonu grup aşaması kura çekimi yapıldı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasında gruplar, İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen çekilişle belirlendi.

2019-20 sezonunun en iyi futbolcusu, kura çekimi öncesi açıklandı. Geçen sezonun finalisti Inter’in Belçikalı santrforu Romelu Lukaku, ödülün sahibi oldu.

Kura çekimine 4. torbadan katılan Demir Grup Sivasspor, İspanya’nın Villarreal, Azerbaycan’ın Karabağ ve İsrail’in Maccabi Tel-Aviv takımlarının bulunduğu I Grubu’nda yer aldı.

22 Ekim’de başlayacak grup maçları, 10 Aralık’ta sona erecek. Dörderli 12 grupta yapılacak 6’şar karşılaşmanın ardından ilk 2 sırayı alan takımlar, son 32 turuna yükselecek.

Ekipler, son 32 turundan itibaren iki maçlı eleme usulüyle oynanacak eşleşmelerden galip çıkarak finale yükselmeye çalışacak.

2021 UEFA Avrupa Ligi finali, 26 Mayıs’ta Polonya’nın Gdansk kentiyle aynı adı taşıyan statta oynanacak.

Kura sonucu belirlenen 12 grup şöyle:

A Grubu: Roma (İtalya), Young Boys (İsviçre), Cluj (Romanya), CSKA Sofya (Bulgaristan)

B Grubu: Arsenal (İngiltere), Rapid Wien (Avusturya), Molde (Norveç), Dundalk (İrlanda)

C Grubu: Bayer Leverkusen (Almanya), Slavia Prag (Çekya), Hapoel Beer-Sheva (İsrail), Nice (Fransa)

D Grubu: Benfica (Portekiz), Standard Liege (Belçika), Rangers (İskoçya), Lech Poznan (Polonya)

E Grubu: PSV Eindhoven (Hollanda), PAOK (Yunanistan), Granada (İspanya), Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

F Grubu: Napoli (İtalya), Real Sociedad (İspanya), AZ Alkmaar (Hollanda), Rijeka (Hırvatistan)

G Grubu: Braga (Portekiz), Leicester City (İngiltere), AEK (Yunanistan), Zorya ()

H Grubu: Celtic (İskoçya), Sparta Prag (Çekya), Milan (İtalya), Lille (Fransa)

I Grubu: Villarreal (İspanya), Karabağ (Azerbaycan), Maccabi Tel-Aviv (İsrail), Demir Grup Sivasspor

J Grubu: Tottenham (İngiltere), Ludogorets (Bulgaristan), LASK (Avusturya), Antwerp (Belçika)

K Grubu: CSKA (Rusya), Dinamo Zagreb (Hırvatistan), Feyenoord (Hollanda), Wolfsberger (Avusturya)

L Grubu: Gent (Belçika), Kızılyıldız (), Hoffenheim (Almanya), Slovan Liberec (Slovakya)

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ermenistan ordusunun konuşlandığı bölgelerden dumanlar yükseliyor

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
349.519

VAKA

305.427

İYİLEŞME

9.371

ÖLÜM

44.092

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
40.333.146

VAKA

27.620.681

İYİLEŞME

1.117.430

ÖLÜM

12.712.465

AKTİF VAKA

Gen Medya'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Gen Medya'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.